ترک خود اضایی(استمنا),استمنا,ترک استمنا,

اعتیاد به استمنا

کسانی که قبلا وبلاگه منا دیده بودن، میدونن که یه درخواست کمک داده بودم برای ترک. ولی امروز دیگه از کسی کمک نمی خوام، من به کمک یکی از دوستام ترک کردم و میخوام با گفتن روش ترکم، کمکی اندک به کسانی که معتاد استمنا شدند، بکنم.

 جواب دادن این روش منوط به اعتقاد به مقدسات، خدا و وجود شیطان است، پس اگر معتقد نیستید، چشمان خود را بیش از این خسته نکنید و به سفارش کسانی گوش کنید که استمنا را تجویز و تایید میکنند.

 ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیست و پنجم تیر ۱۳۸۹ساعت 15:51  توسط نفیسه  | 

گرفتاری در لجن زار جلق زدن

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام به همه دوستان
غرض از نوشتن اين مقاله و تصدعي اوقات شما اين بود که چندي پيش دوست عزيزی مقاله اي در مورد استمنا و اين که اين عمل هيچ ضرري ندارد ، را نوشته بودند و بنده علاوه بر اين که با ايشان در اين باره مخالفم و معتقدم که ضررات بسيار زيان باري را براي مبتلايان خود دارد ، سعي مي کنم که مختصر مقاله اي درباره اين عمل و مضرات آن بنويسم. (چنانچه قبلا هم کم در این مورد ننوشتم)
اول از همه مختصري پيرامون زيانهاي اين عمل خطرناک صحبت مي کنم و بعد به راههاي ترک آن را مي پردازيم . از عواقب اين عمل به طور خلاصه عبارتند از : نقصان حافظه ، خرابي اشتها ، مشکل هضم شدن ، تنگي نفس ، تغيير اخلاق و مزاج به طور غير عادي ، حسد و غم و کدورت ، ماليخوليا ، فقر الدم ( کم خوني) ، گوشه گيري ، ريزش مو ، ضعف چشم و گوش، لاغري و ضعف و سستي ، کمر درد ، عدم اقتدار کلي در بدن و هزاران مورد ديگر که آوردن آن خود کتابي مي شود .
يک مسئله ي ديگري که اينجاست، اين است که اغلب سايتهاي سکسي براي اين که مشتريان خود را حفظ کنند و علاوه بر آن بر تعداد آن بيافزايند سعي دارند که عمل استمنا را خوب و بلکه مفيد جلوه دهند که بازار خود را داغ تر کنند و اين گونه جوانان را به سوي خود بکشانند. با توجه به اين که در کشور ايران يک جو خفقان جنسي حاکم است و اتخاذ تدابير ناکارامدي که اکثر جوانان را به سمت اين عمل مي کشاند، باعث شده است که آمار مبلایان به استمنا از ساير کشورها به نسبت جمعيت بالاتر رود .
استمنا غير قابل کنترل است :
يکي از هولناکترين خطرات آن اين است که اگر یک عادت شود، به هيچ وجه قابل کنترل نيست و با توسعه روز افزون به صورت اعتياد در مي آيد و اراده را ضعيف مي کند و به صورت افراط عجيبي گسترش يافته و هر گونه محدوديتي را در هم مي شکند . البته درست است که هر گونه افراط حتي از طريق مشروع نيز زيانبار است ولي گذشته از تفاوتهاي اصولي که ميان اشباع از طريق طبيعي اين غريزه و اشباع از طريق غير طبيعي وجود دارد ، فراهم شدن شرايط مشروع و طبيعي آن در همه حال ممکن نيست در حالي که اگر اين به صورت یک عادت دربیاید، نياز به فراهم آوردن هيچ شراط خاصي ندارد فلذا به صورت خطرناک در زندگي مبتلايان رخنه کرده و ريشه مي داوند .
با توجه به اهميتي که اين مسئله دارد و دخالت آن در سرنوشت جوانان لازم است که همه جوانان نکاتي را که در ذيل اين مقاله به آن اشاره مي کنيم را بدقت بکار ببندند. ( البته شرط دوام ترک، رعایت نکاتی است که این حقیر در پست دوم خود به آنها به تفصیل پرداختم) مبتلايان نيز بايد بدانند براي ترک اين عادت هيچ وقت دير نيست قبل از هر چيز تصميم و سپس به کار بستن .
اکنون که يک سري از مطالب روشن شد، چند نکته در مقدمه ترک اين عمل لازم است که خلاصه وار به آن مي پردازيم:
الف) اولين مطلب مهمي که بايد به آن توجه شود اين است که اين عمل با تمام آثار بدي که دارد قابل درمان است و به گواه پزشکان عمل کردن به اين دستورات به طور حتم پاسخ مي دهد . قابل توجه اين است که بيشتر آثار شومي که بواسطه آن بوجود آمده است، در مدت نسبتا کوتاهي پس از قطع آن بر طرف مي شود؛ زيرا که نشاط و نيروي جواني مي تواند بيشتر ضايعات گذشته را جبران کند . يک مسئله ديگري که بايد به آن دقت شود اين است که هيچ وقت ياس و نااميدي را به خود نبايد راه داد، بنابراين نخستين و لازم ترين موضوعي که بايد به آن توجه داشت همان امکان سريع ترک اين عادت و نجات از عواقب آن است .
ب) همه پزشکان معتقدند براي ترک هر نوع عادت قبل از هر چيز اراده و تصميم لازم است و اين موضوع را اصلا نبايد دست کم گرفت . البته ممکن است که خيلي از جوانان اين گونه برداشت کنند که ما قادر به تصميم نيستيم و اداره از ما سلب شده است و بارها شکستيم و لي مسئله اينجاست که شما همين مقدار اراده داريد که درجائي که شرايط آن نيست اين کار را انجام دهيد و همين مقدار کفايت مي کند . و اگر بارها تصميم گرفتيد و شکست خوردید، بايد توجه داشته باشید که شکست مقدمه پيروزي است . چنان چه علي (ع) مي فرمايد : افراد با ايمان همچون کوه سرسخت و با استقامتند .
خوب همانطور که گقتيم خطر و زيان استمنا ( masturbation)که گاهي يک افسانه تاریخي اونانيسم نيز ناميده مي شود، غير قابل انکار است، زيرا به زودي شکل اعتياد به خود مي گيردکه گاه در يک روز چندين بار دامن مبتلايان خود را مي گيرد و حتي طبق اعتراف بعضي ها، کارشان به جائي رسيده است که تنها با تصور و فکر کردن بدون هيچ گونه عمل ديگري مني از آنها دفع مي شود . خوب زياد سر شما را درد نمي آورم و مي روم سراغ اصل مطلب:
اين راهها در ابتدا و اولين نظر ساده است ولي عمل به آن فوق العاده موثر است :
1- اجتناب از هر گونه تحریک جنسي: اگر کسي انتظار داشته باشد که هر شب در برابر برنامه های سکسي و فيلمهاي مستهجن باشد و قسمت مهمي از وقت گرانبهاي خود را به مطالعه رمانهاي عشقي و عکسهاي شهوت انگيز باشد و در کوچه و خيابان به اندام دختران و زنان نگاه کند و با اين حال بخواهد که هيچ گونه آلودگي پيدا نکند سخت در اشتباه است . اين گونه تحريکات مصنوعي که هيچ گونه ضرورتي ندارد مسير فکري هر جواني را از مسائل اصولي تغيير مي دهد و به سوي مسائل جنسي حاد مي کشاند . اين تحريکات دائمي بهترين فصول زندگي يعني دوران جواني را بر باد مي دهد و اعصاب جوانان را در هم مي کوبد . پس لازم است که همه مبتلايان بشدت از اين امور بپرهيزند و از ديدن اين فيلمها و مطالعه رمانها و عکسها و چشم چراني هاي بي مورد و عمدي اجتناب کنند و اعصاب نيرومند خود را با اعصاب دائمي تعویض نکنند . و براي اين کار لازم است خود را به کارهاي ديگري مثل ورزش ، مطالعه و... سرگرم کنند. به عنوان کسی که سالها استمنا کرده و اینک طعم ترک را چشیده، به تمامی دوستان عزیزم صمیمانه میگویم که مهمترین عامل برای کنترل نفس و جلوگیری از طغیان نیروی جنسی، کنترل نگاه است. مطمئن باشید که اگر چشم شهوت را نبیند، دل هم طالب آن نمیشود. مولای متقیان میفرماید: "اگر چشم شهوت را ببیند، قلب از عاقبت اندیشی باز میماند." دوستان عزیز، اگر دلسوخته خود هستید، اگر از این زندگی نکبت بار خسته شده اید، همین حالا با خود عهد ببندید و دیگر به دنبال چشم چرانی و تماشای فیلمها و تصاویر و داستانهای سکسی نباشید. رجبعلی خیاط گفته است: اگر چشمت به نامحرم افتاد و خوشت نیامد که مریضی ولی اگر خوشت آمد، فورا چشمت را به زمین بدوز و از خدا طلب استغفار کن و بعد این ذکر را بگو: یا خیر الحبیب و المحبوب صل علی محمد و اله اجمعین و عجل فرجهم. یعنی ای خدا، ای بهترین یار و دوست و محبوب من، اینا چیه؟ من تورا میخوام ای بهترین دلسوز و یار شفیق من. به نظر بنده، مهمترین و موثرترین عامل، در ترک خودم رعایت همین نکته میباشد.
2- پرهيز از تنهائي: اين گونه افراد بايد بدون هيچ قيد و شرطي از تنهائي بپرهيزند و بشدت از آن دوري کنند و هرگز تنها نباشند ، در خانه تنها نمانند ، شب در اتاق تنها نخوابند ، تنها براي مطالعه و يا کار ديگري به نقاط خلوت نروند و به محض اين که در محيطي احساس تنهائي کردند از اين محيط بيرون روند . و اگر نخستين تحريکي متوجه آنان شد بلافاصله خود را سرگرم کار ديگري کنند . و اين يکي از مهمترين و موثر ترين راههای مبارزه با عمل استمنا است و بايد از تنهائي بپرهيزند.
3- پرهيز کامل از معاشرت با مفاسد: از معاشرت با افراد منحرف و مبتلا به اين عادت در همه اوقات مخصوصا دوران مبارزه بايد به طور مطلق دوري جست. نقش معاشران بد و فاسد در ابتلاي به اين انحراف و ادامه آن بسيار عجيب است آنها براي اين که کمتر احساس بدبختي و گناه کنند سعي مي کنندکه افراد ديگري را نيز مبتلا سازند و به سرنوشت خود دچار کنند . اين يکي از راههاي مهم ترک اين عادت است .
4- ورزش: معروف است که ورزشکاران نسبت به مسائل جنسي کم علاقه هستند چون ورزش مقدار فراواني از انرژي هاي فکري و بدني را به خود اختصاص مي دهد به همين دليل براي جلو گيري از تحرکات جنسي برنامه ورزشي بسيار مهم است . افراد معتاد به اين عمل معمولا آدمهاي منزوي و کم تحرک و گوشه گيري هستند که همين عوامل تحرک جنسي را در آنها تشديد مي کنند که راه مبارزه با آن ورزش است .
5- تلقين و اراده و تقويت آن: براي اين که اين عادت ترک شود نخست بايد اراده را تقويت نمود و به گفته پزشکان بايد تلقين را بصورت چندين روز پشت سر هم انجام دهند . همه روزه در محل آرامي که چيزي فکر آنها را به خود مشغول نسازد فکر خود را متمرکز ساخته و به خود تلقين کنند و از مطالعه کتابهاي رواني براي تحکيم و رشد شخصيت غفلت نورزند .
6- عادتي بايد جانشين شود: اين مورد را خودتان بهتر از بنده مي دانيد که براي ترک هر عادتي بايد عادت ديگري جايگزين آن شود و به عبارت ديگر انرژي خاصي که تحت تاثير انگيزه عادت در آنها ايجاد مي شود بايد به سمت ديگري کشيده شود تا شاهد هيچ گونه واکنش نامطلوبي نباشد.
7- رژيم غذائي مناسب: ترک اين عمل و داشتن رژيم مناسب غذائي کامل و سالم موجب تقويت عمومي مي گردد و نيز در مبارزه با اين عادت که عامل ضعف اعصاب است، تاثير قابل توجهي دارد. استحمام با آب سرد اگر هوا اجازه مي دهد خيلي مفيد است .
8-  مورد آخر هم ازدواج است: ازدواج براي آنهائي که دارای توانائي و در موقعيت سني و شغلي مناسبي هستند بسيار مفيد است .
اين مختصري از شيوه هاي ترک استمنا است و عمل به آن حتي در فقط در طول يک ماه، 100 درصد پاسخ مي دهد. امیدوارم که با توجه به موارد بالا خیلی زودتر از شر این عمل خانمان سوز رها شوید. در ضمن کنترل چشم خیلی مهمه، اگه یه موقعی هوس کردی که بری تو سایتای سکسی یه سر و گوشی آب بدی یا بشینی پای ماهواره و ... . از من داشته باش که حتی دیدن یه عکس نیمه لخت هم یه آدم جلقی را هزار بار به استمنا نزدیک میکنه، یعنی دیدن = زدن . حالا از ما گفتن بود، اگه تونستی جلوی خودتا بگیری، لذت زندگی بدون جلق رو بهت نوید میدم، اگه هم گول شیطون رو خوردی بدون که دوباره به لجن زار برگشتی. (اما هیچ وقت هم نا امید نشو)

 


+ نوشته شده در  جمعه بیست و پنجم تیر ۱۳۸۹ساعت 15:45  توسط نفیسه  | 

نه گفتن سخت نيست

مشکل ما نه گفتنه

تصمیم میگیریم ترک کنیم...بعد وقتی از خونه میریم بیرون با نهایت بی شرمی به اندام جنس مخالف خیره میشیم

راحت طلب  و لذت جو هستیم!!! بعدش هم توقع داریم ترک کنیم..بعدش هم دیگران و مقصر میدونیم و افسرده میشیم

فکر میکنین ترک کردن  به همین راحتیه؟ کسی که میخواد ترک کنه باید هر روزش مثل روزی که تصمیم به ترک کردن گرفته به همون شکل پشیمون باشه

بالاخره ریشه شهوت از کجا میاد؟؟ با دیدن و فکر کردن شروع میشه.کسی که قراره ترک کنه دیگه چرا میبینه!!!

حتی تصورشم نکنین که روز بروز عامل تحریک کمتر میشه و شما خوب میشین و خودتون و  به دست روزگار بسپرین...این حماقته

عامل تحریک روز بروز بیشتر میشه...کسی که تصمیم داره ترک کنه باید اونقدر مقاوم و محکم باشه (چه از نظر روحی و چه جسمی) که خودشو ول نکنه تا هرچی میخواد بشه بشه...

مشکل ما نه گفتنه...نه گفتن واسمون سخت شده..ارده ما وقتی تحریک میشیم واسه چی باید صلب بشه...

شما وقتی یبار بهش نه بگین مطمئن باشین نه گفتن برای دفعات بعد راحت تر میشه..چون دیگه میدونین راهی که دارین میرین درسته..سختیش دفعه اوله...

دلیل اینکه نتونستیم تا الان ترک کنیم واسه اینه که نتونستیم نه بگیم.ترسیدیم لذتمون کم بشه.

اگه واقعا تصمیم گرفتین ترک کنین کافیه یبار محکم جلوش به ایستید.اینطوری لا اقل به خودتون ثابت میکنین که ارادشو دارین اما دلتون نمیخواد یکم از لذتتون بزنید!

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و یکم تیر ۱۳۸۹ساعت 13:40  توسط نفیسه  | 

خودباوری

 

حتما شما تا حالا می دونید که ما هم مثل شما تجربه ی این اشتباه رو داشتیم،پس مطمئن باشید اگه اینجا هستیم شما رو درک می کنیم و دوست داریم حرف دلمون رو براتون بنویسیم.

امروز به این موضوع فکر می کردم که چرا ترک برای بعضی از ما سخت! هر چه بیشتر فکر می کنم بیشتر مطمئن میشم.

هر کدوم از ما تحت یه شرایطی این راه اشتباه رو انتخاب کردیم. خوبه که به یاد داشته باشیم ما انسان هستیم و مثل خیلی ها اشتباه می کنیم، حالا که ما می دونیم اشباهمون چی و جه ضررهایی داره، اگه به اشتباهمون ادامه بدیم حماقت کردیم.

خیلی از ما حقیقت خودمون رو فراموش کردیم، حقیقتی که جنبه های مثبت و خوبی داره.

وقتی به این اشتباه عادت می کنیم ، کم کم چشمامون رو می بندیم و دیگه دوست نداریم توانایی هامون رو ببینیم در حالی که وجود ما خیلی با ارزش تر از این حرفاست.

اون لحظه ای که می خوایم ترک کنیم، اگه حواسمون رو جمع نکنیم، اگه چشمامون رو باز نکنیم،اگه خودمون رو باور نکنیم، اون وقت که اراده ما در مقابل ترک ضعیف میشه و ترک کردن این عادت غیر ممکن!

وقتی یکی از ما می خواد ترک کنه، بهتر اول خودش رو و در کنارش با ارزش بودن خودش رو باور کنه. وقتی می خوایم ترک کنیم ، نباید بترسیم، فقط کافی توجه خودمون رو به یکی دیگه از ابعاد مثبت شخصیتمون متمرکز کنیم.

اولش خیلی ها نسبت به خودشون کم لطفی دارن و هر چی بدی هست تو خودشون می بینن، اما شک نکنید که هر یک از ما حداقل یه نکته مثبت و قابل توجه تو وجودمون داریم ، فقط باید بخوایم که اونو ببینیم یا حتی تازه کشفش کنیم.

اگه خوب فکر کنیم، اکثر ما چه این کار رو گناه بدونیم و چه نه ! به خاطر ارزشی که برای خودمون قائل هستیم، ترک این عادت رو بهترین راه رهایی می دونیم ، شاید به خاطر تلخی باشه که بعد از انجام این کار، اکثر ما احساس می کنیم واین میتونه یه دلیل مهم برای حرکت باشه.

همسفرای عزیز ، دلایل زیادی برا ترک این عادت وجود داره که می تونید اونا رو تو وجود خودتون پیدا کنید، مثل : سلامتی تون، کسانی که دوست دارید، اهدافی که آرزو دارید، ارزشی که برای خودتون قائلید و ....

فقط کافی خودتون رو به عنوان یه فردی که خیلی با ارزش باور کنید، این طوری هیچ چیز توان مقاومت در مقابل اراده شما را نخواهد داشت.

 

دوستای عزیزی که به راهنمایی احتیاج دارن، حتما آدرس ایمیل خودشون رو بنویسن تا ما بتونیم همراهیشون کنیم

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و یکم تیر ۱۳۸۹ساعت 13:39  توسط نفیسه  | 

عوارض شایع استمنا

 

 بسم الله الرحمن الرحیم

 

هرکس به راه کفر و عصیان رود زیانش بر خود اوست و هرکس صالح و نیوکار شود آن هم برای شخص خود آسایشگاهی خوش فراهم خواهد ساخت.

سوره روم، آیه 44

 

امروز میخوام یکم درمورد بلاهای که استمنا به سر آدم میاره، بنویسم تا کسایی که گاهی تفننی استمنا میکنند در مورد عواقبش بیشتر بفهمند و شاید یه لرزی به اندامشون بیفته. کسانی هم که مثه من خودشون گرفتار بوده یا هستند، هم احتیاجی به اینکه من چیزی بگم ندارند، خودشون استادند!

 

واقعیتش اینه که عوارض استمنا در همه افراد یکسان نیست و بسته به جسه و قوای جسمانی فرد، استمنا عوارض گوناگونی بر افراد میگذارد. پس چیزایی که الان میخوام بنویسم، تجربیات شخصی منه و یا چیزاییه که خودم به عینه در افراد دیگه دیدم و ممکنه بلایای استمنا در شخص شما متفاوت، گسترده تر و  یا خفیف تر ظهور پیدا کرده باشه. هر کس که دوست داشته باشه میتونه تجربیاتشو برام بنویسه تا با اسم خودش تو وبلاگم بنویسم. اما برم سراغ مضرات:

 

1- اولین چیزی که ذهن منا خیلی درگیر خودش کرده بود، کبودی و گودی اطراف چشمها، چین و چروکای پوست صورت و جوشهای غیر متعارف صورتم بود. در یک کلام تمام افراد جلقی بعد مدتی دارای چهره کریه و زشتی میشن که از هزار متری داد میزنه طرف معتاد استمناست. از طرفی این کراهت چهره بر روی اعتماد به نفس افراد تاثیر مخربی میذاره و اغلب اوقات میخوان که تو تنهایی سیر کنند. از جنبه دیگر همه ما میدانیم که از عوامل سوق دهنده به سوی استمنا "تنهایی" میباشد؛ میبینید که چگونه استمنا با عوارضش، راه انجام دوباره خود را باز میکند؟ با جلق زدن اعتماد به نفس از بین میره، با از بین رفتن اعتماد به نفس، فرد خود را اجتماع دور میکند و با دوری از اجتماع و خلوت گزینی، هزار بار عمیق تر به استمنا معتاد میشه.

 

2- شاید برای هیچ کس اتفاق نیفته که در حال استمنا، به عشق بازی، معشوقه، یک دختر یا یک زن فکر نکرده باشد. اگر این نیاز اساسی به شریک جنسی در انسان نبود، آیا لزومی برای ایجاد یک شریک مجازی احساس میشد؟ مسلما پاسخ این سوال خیر است. یک انسان معتاد در طول سالها جلق زدن، قوه تخیل خود را به طور وحشت انگیزی تقویت میکند تا جایی که بیشتر از هر چیز، از این لذت میبرد که در کنجی در خیالات خود به سر ببرد. این به جایی میرسد که خیالات در مورد یک نفر، لذیذتر از رابطه کامل با او برای یک معتاد خیالات باشد. در اینجا مشاهده میکنید که استمنا از انسان یک اسیر و خمار توهم میسازد. من خودم در هنگام معتادیم، صبحها ساعت 7 از خواب بیدار میشدم ولی یهو نگاه میکردم میدیدم ساعت 10 شده، تو این چند ساعت فکر میکنید چه کاری میکردم؟ حالا مثلا از رخت خواب بلند میشدم و میرفتم دستشویی، شده بود که از بس اون تو می نشستم، بعد از یک ساعت برادرم دیگه میومد و میگفت: معلوم هست چه غلطی داری میکنی؟ هیچ! مشغول خیالاتم بودم!!! تو خیالاتم تموم دخترای عالمو حریف بودم، اما تو واقعیت حتی یه متلک هم نمیتونستم به یه دختر بگم. جلق از آدم یه حیوون میسازه! حتی بدتر از حیوون!

کدوم حیوونی رو سراغ داری که به محارم خودشم نگاه هرزه بندازه! به نظر من یکی از بزرگترین عوارض استمنا که در همه افراد بروز میکنه، همین خیالبافیه! زمانی که من برای خیالبافی صرف میکردم، با اون زمان میتونستم بزرگترین و سرنوشت سازترین کارها را بکنم که نکردم و الان دارم حسرت روزای عمرمو میخورم.

 

3- تموم کساییکه استمنا میکنند قبول دارن که چند ساله که دیگه حتی یه دقیقه هم سر حال نبودند و دائما کسل و بی حوصله اند. اینم یکی از عوارض جلقه. یه آدم شاد و شنگول، که با ارادش میتونه کوها جابجا کنه، بعد از حد اکثر یک ماه جلق زدن، طوری کسل میشه که حتی حوصله شنیدن صدای مادرشم نداره. من خودم تا سال اول دبیرستان معدلم زیر 18 نیومده بود و حتی یه بارم الکی غایب نکرده بودم، اما وقتی وارد هنرستان شدم، یادمه هزار بار الکی کلاس نرفتم چون منی که عاشق درس بودم، حوصله درس گوش دادن را دیگه نداشتم. به خاطر غیبت های بی مورد انظباطمو دادن 10 و پسر تک محله و مدرسه با پنج تا تجدیدی با معدل 11، خرداد به خونه برگشت. همه فکر میکردند که علی معتاد شده و کم مونده بود منو ببرند برای آزمایش اعتیاد. وای که چه روزای بدی بود. با همه سر جنگ داشتم. هرکس میومد باهام صحبت کنه، در مورد هرچی که بود، سر هیچ و پوچ الکی عصبانی میشدم و عربده میکشیدم.

 

4- از مضرات استمنا که اغلب به سر همه میاد، لاغری مفرطه. تو یه کتابی خوندم که استمنا 30 برابر یک سکس، انرژی بدنو مصرف میکنه. چراشو نمیدونم(شما میدونید؟) ولی فکر میکنم که بیشتر این انرژی صرف تلاش انسان برای ایجاد یک فضای فانتزی در ذهن میشه، در حالی که در سکس طبیعی انسان نیازی به تخیل نداره و انرژی بدن به هدر نمیره. برای همینه که افرادی که استمنا میکنند بعد از مدتی تمام ذخیره چربی بدنشون تموم میشه و میشن پوست و استخون. البته در همه افراد به یک شکل نیست. من خودم به خاطر هیکل درشت ارثی و سعی در کم بودن تعداد جلقام، خیلی لاغر نشدم ولی همین لاغری من هم در حدود 16 کیلو بود که فکر نمیکنم رقم کمی باشه.

 

5- شاید شنیده باشید که "هر قطره منی=30000 قطره خون"!! تعجب نکنید، درسته هر قطره از منی از سی هزار قطره خون ساخته میشود! منی گرانبهایی که هر روزه به کاسه توالت ریخته میشود، سرشار از انواع ویتامینها و مواد معدنیست که برای بقای اسپرم در رحم نیاز است. یه آدم جلقی که روزی دوبار استمنا میکند، مثل این است که بیشتر از سه ساعت از دماغش خون بیاد. شاید با یک بار ضرری به بدن نرسد ولی اگر کار هر روز ما باشد، چه میشود؟ تمامی مواد ضروری که برای رشد انسان لازم هستند با استمنا به توالت ریخته میشود و این میشود که یک شیره ای در برابر یه جلقی، شیر نری قوی هیکل است! تمامی افرادی که سالهای متمادی در دوران بلوغ و رشد خود استمنا میکنند، یک سر و گردن از همسن و سالهای خود کوچکترند. کم خونی بر روی چهار ستون بدن تاثیر میذاره و اکثر آدمای جلقی، مثه آدمای هموفیلی زرد و ضعیف هستند. به خاطر کم خونی موقع راه رفتن پاها یخ میکنه و مواقعی که انسان یهو از جاش بلند میشه، بد جوری چشمش سیاهی و سرش گیج میره. در جلوی دیدش همش خطوطی کرم مانند میبینه که با گردش چشم به هر طرف، اونم میاد و خلاصه عذاب جهنمو آدم تو دنیا میبینه!

 

6- همه فکر میکنند که منی به غیر از بقای نسل آدمی، هیچ کار دیگه ای انجام نمیده. ولی این فکر غلطیه! منی در تمامی دستگاه های بدن بویژه سیستم بینایی، شنوایی و اعصاب، نقش یک تقویتی بزرگ را ایفا میکند. یکی از عواملی که باعث رشد استخوانها در دوران بلوغ میشود، تولید منی در بدن است. از عوامل لطافت و سلامتی پوست و موی بدن، وجود منی در بدن است. منی گرانبهایی که بدن ما در این سن برای سلامتی نیاز دارد را از آن میگیریم و به کاسه توالت میریزیم!! برای چه؟ هیچ! برای لذتی شیطانی و گذرا!! این میشود که بعد از مدتی دیگه نه شنوایی برامون میمونه نه بینایی! مثه پیر مردای 90 ساله به خاطر ضعف اعصاب دستامون میلرزه، پوست صورتمون کدر میشه، موها به شدت نازک میشه و در بعضی افراد تا پای طاسی هم پیش میره! چرا؟ چون به خاطر عصیانی که کردیم، طبق وعده حق الهی، فقط خودمون هم ضربه میخوریم! من خودم خیلی تار میدیدم و یه حرفو هزار بار میپرسیدم تا متوجه بشم! تازه یه چیز بدتر این که دائم صدای سوت تو گوش شنیده میشه. خیلی خیلی خیلی خیلی  عذاب آوره.

 

7- یکی از چیزایی که خیلی عذابم میداد، خارش بدن بود. این خارش را من زیاد در افرادی که استمنا میکنند، ندیدم ولی من خودم داشتم و چندتایی را هم میشناسم که این عارضه در اونا هم بروز کرده. خارشی که با همه خارشا فرق داره. جوری می خاره که آدم فکر میکنه یه کرم بزرگ الان داره زیر مثلا پوست صورتش حرکت میکنه. این خارش موقعی بروز میکنه که آدم باید یه کاری انجام بده ولی حالشو نداره. مثلا سر کلاس درس که باید درس گوش کنه و آدم حوصلشو نداره، شروع میکنه به خارش. بیضه ها زیاد میخاره و آدم از فرط خارش دیگه خانواده و ملت و ... براش فرقی نمیکنه و حیا نمیکنه و میییییخارونه! اگه بسر شما هم اومده باشه متوجهی که چی دارم بلغور میکنم. واقعا خارش وحشتناکیه. وحشتناک ....

 

8- استمنا اراده آدمو به کلی از بین میبره. آدم دیگه اختیار خودش دست خودش نیست. شهوت انسان لجام گسیخته میشه و نمیشه جلوشو گرفت. به قول محمد عزیزم: "شهوت انسان مثه یه درختی میمونه که با استمنا هر روز تنومندتر میشه و از ریشه کندنش سخت تر". آدم طوری میشه که وقتی تو خیابون یه دختر میبینه، نمیتونه جلوی نعوظ آلتشو بگیره. به همون اندازه ای که سریع بلند میشه به همون اندازه هم سریع میخوابه البته در هنگام سکس آدم با همسرش. واقعیتش اینه که آدمایی که با جلق خو میگیرند، بعد از ازدواج از ارضای همسرشان ناتوانند و همین مساله تا به امروز هزاران خانواده را متلاشی کرده. به علت مداومت انسان به امور جنسی در دوران نوجوانی و جوانی، در سن پیری بیماری های پروستات گریبانگیر آدم میشه. ماهیچه های جهاز تناسلی به خاطر کار کشیدن های مداوم از آنها، در سن 35 سالگی، مانند ماهیچه های یک پیرمرد فرتوت شدند و هنگام مراقبت نعوظ آلت از بین میرود. علاوه بر این آلت به یک سوم نعوظ واقعی خود میرسد و همه این افراد فکر میکنند که آلت کوچکی دارند، دریغ از اینکه مشکل چیز دیگریست.

 

 

عزیزان من، تمامی اینها گوشه ای از بلاهاییست که استمنا به سر انسان میاره، نوشتن همه مضرات استمنا، یک کتاب هزار صفحه ای و حوصله حضرت فیل میخواد که من ندارم! حالا می خوام یه چیزی بگم که سوپرایز بشید و شاید باور نکنید. همه این عوارض را خوندید، تموم این عوارض بعد از 16 روز استمنا نکردن، از من جدا شد. باورش سخته ولی میشه. الان دارم لذتی میبرم که پنج سال در آرزوش بودم. تا خودتون تجربش نکنین باورتون نمیشه. از همین امروز شروع کنید، بعد از شونزده روز چنان حالی میکنین که دیگه هیچ وقت نمیخواهید به روزای گذشته، برگردید. در انتها بتون توصیه میکنم که یه بار دیگه اون آیه قرآن که اول نوشته هام هست را با دقت بخونید و به معنی اون خوب توجه کنید. راستی تضمین این روش ترک  در گرو خوندن پست بعدی منه و اگه به اون چیزا عمل کنین مطمئن باشید که برای همیشه موفق میشوید.( ولی مغرور نشوید )

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و یکم تیر ۱۳۸۹ساعت 13:36  توسط نفیسه  | 

سلام

ممنون از همه شما که به این وبلاگ لطف دارین..و تبریک ویژه به دوستانی که شروع کردن به ترک و روزهای زیبایی و تجربه میکنن.

رهایی واقعا زیباست.

چند روز پیش با یکی از دوستام که خیلی وقته دچار خود ارضایه صحبت میکردم.حرفاش واقعا برام جالب بود..

میگفت:دلم لک زده واسه دیدن یه عکس سوپر!! حیف که این ماه باید تو مسابقات دو و میدانی شرکت کنم...

این دوست من از اونایی بود که اگه روزی استمنا نمیکرد روزش شب نمیشد.ولی میگفت سه ماهه که خود ارضایی نکردم.

حتما باید زور بالا سر ما باشه که خودارضایی نکنیم؟؟؟؟!!!!!!

بارها و بارها گفتم : دوای این مشکل دست خود ماست به شرطی که بخوایم.نه اینکه فقط به زبون بیاریم که میخوایم ترک کنیم....

یکی دیگه از دوستام هم مثل همین دوست قبلیم دچار خود ارضایی بود .اما از وقتی دانشگاه راه دور قبول شد دیگه استمنا نکرد.

دلیلش این بود : توی خوابگاهی بود که ۴تا پسر باید توی یه اتاق میموندن و از رو شرم و خجالت هم شده اینکارو کنار گذاشت..

به قول خودش که میگفت: من فراموش کردم که قبلا گرفتار چه مصیبتی بودم.

بعضی از ما خودمون و راحت توجیه میکنیم..بعضی ها بخاطر مشکلات زندگی روی میارن سمت استمنا...

تصور میکنن با یه لحظه لذت کوتاه مدت تمام دردهای زندگی به پایان میرسه...غافل از اینکه با اینکار دردی جدید به دردها اضافه میکنن...

ما الان حسرت نمیخوریم...با خودخواهی تمام انجامش میدیم...بعده اینکه ۵۰ سالمون شد از این تعجب میکنیم که چرا زودتر از بقیه دستمون به لرزش افتاده و واسه شنیدن حرفای اطرافیانمون به سمعک نیاز داریم.

اون وقته که حسرت هم سن و سالای خودمون و میخوریم که صحیح و سلامتن اما ما داریم چوب خودخواهی دوران جوونیمون رو میخوریم بدون اینکه صدامون در بیاد.

من کتاب روانشناسی قبلنا زیاد میخوندم..توی اینجور کتابا حرفهای تکراری زیاد میبینیم که آخرش به تلقین ختم میشه.

من شخصا به تلقین عقیده ندارم.اما یه چیزی رو خودم تجربه کردم...من آدمی شده بودم که استمنا منو برده خودش کرده بود...و به من یه مسیر داده بود. مسیر به این شکل بود که : دیدن صحنه ناجور..هرچی بیشتر بهتر...

طوری شده بود که هر روز غسل میکردم!!!!

انقدر ضعیف شده بودم که دیگه استقلال فکری نداشتم.قدرت تصمیم گیری نداشتم..

کاری که من کردم این بود که: استمنا رو برده و نوکر خودم کردم.با یه اعتماد به نفس کاذب که خودم ساختم.به خودم گفتم : من هرکاری که بخوام میتونم بکنم و همه چی دست من نه دست یه نیروی دیگه.

اصلا این نیروی وسوسه از کجا میاد؟؟ چرا ما خودمون و شرطی میکنیم و برای خودمون شرط میذاریم که اگه انجامش بدیم به آرامش فکری میرسیم..اصلا توی کدوم کتاب نوشته استمنا راهیه برای آرامش ؟

پس اگه اینجوره بریم سمت کوکائین و شیشه و تریاک که دیگه حسابی غرق بشیم از آرامش!!!!

مطمئن باشین اگه این کار ما ضرر نداشت هرگز گناه کبیره به حساب نمیومد...

مشکل ما اینه که به اشتباه بر حسب چیزی که اسمشو عادت گذاشتیم واسه خودمون قانون گذاشتیم که اگه انجام ندیمش یه بلایی سرمون میاد!!!!  حرفای بی معنی

یه چیزی رو فراموش نکنین:اگه راهی رو که برای ترک استمنا انتخاب کردین  جواب مثبت نداده اون راهو بزارین کنار.آدم از کارای مشابه نتایج مشابه میگیره.

انسان تنها موجویه که روی زمین هرکاری میتونه بکنه.ما انقدر خودمون و درگیره احساسات و لذت های درونی کردیم که داریم از همه چیز عقب میفتیم.مگه آدم چند بار فرصت زندگی داره که اونم با استمنا و خود آزاری سپری کنه!!!

واسه یبارم که شده به خودتون فکر کنید.احساس قدرت کنید حتی اگه هنوز خیلی ضعیف شدیم.تصور کنید که شاه و ملکه خودتون هستین و افسار رفتار و حرکاتتون دست خودتونه.من وقتی چنین تصوری داشتم اصلا تحریک جنسی نمیشدم.

صبح که از خواب بیدار میشدم فوری میرفتم سراغ تقویم و یا تیک بزرگ به نشانه پاک بودنم میزدم.چون مطمئن بودم که اگه آسمون هم به زمین بیاد من انجامش نمیدم..همه اینا به خاطر یه طرز فکر ساده بود.اصلا هم سختی نکشیدم.همه روزا رو با همین حس و  قدرت و اعتماد به نفسی که خودم ساخته بودم سپری میکردم.شما هم حتما امتحان کنید و از شر این مشکل خلاص شین.

از دوستانی که تصمیم به ترک کردن گرفتن و یا در حال ترک هستن خواهش میکنم تعداد روزهایی که پاک بودن و دست به اون کار نزدن و برای ما بنویسن..این کارشون به بقیه دوستانی که امیدشون و از دست دادن انگیزه زیادی میده.

به امید روزی که انسانها خودشون و باور داشته باشن و احساس و کنار بزارن...

 


چقدر اینروزها دلم می گیره.

دلم گرفته

بوی نمِ باران را استشمام میکنم

آسمان هم دلش گرفته  است

و بغض نشکفته اش غمگینم می کند.

از این هوای پر از تنهایی بیزارم

از همهمه این همه سکوت در بارش بی حوصلگی هایم!

 

 دلم گرفته به شدت نیاز دارم که...

 

 کمی کنار تو اینروزها قدم بزنم

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و یکم تیر ۱۳۸۹ساعت 13:30  توسط نفیسه  | 

آغاز انحرافات جنسی و به ویژه خودارضایی

     مرگ تدریجی در جوانان                   

 مسئله خود ارضایی یکی از مسائلی است که به راحتی نمی توان در مورد آن با دیگران سخن گفت. اما چگونه می توان با این واقعیت روبرو شد و به آن پاسخ داد. چگونه می توان به افرادی که دراین زمینه مشکل دارند و به خاطر شرم و حیا قادر به مطرح کردن با دیگران نیستند کمک نمود. هدف ما دراین مقاله تحقیقی تشویق افرادی است که در این رابطه راه به جایی نبرده اند و به دنبال روزنه امیدی می گردند تا بتوانند بر این مشکل در زندگی خود غالب آیند.خود ارضایی هم همانند هر مشکل و مسئله دیگر دارای ریشه و زمینه ای است که باعث بوجود آمدن آن می باشد. بنابراین هر گاه از ریشه مطلع شویم ساده تر می توان رفتار و عادات خود را کنترل نمود و نغییرات جدی را در زندگی به وجود آورد.

 

 

«استمنا» یا «خودارضایی» یكی از راه های انحرافی در ارضای میل جنسی است كه نسل جوان را در معرض آسیب های جدی قرار می‏دهد. از همین رو با جدیت باید در درمان آن كوشید. آسیب های ناشی از خودارضایی به گونه های مختلفی تقسیم ‏پذیر است كه به اختصار به برخی از آنها اشاره می‏شود:

 

خودارضایی

 

خودارضایی، یكی از گناهان كبیره است و بر اساس برخی تفاسیر قرآن كریم، كسانی كه خودارضایی می‌كنند، تجاوزكارمعرفی شده‌اند؛ «كسانی كه فراتر از این جویند، پس آنان تجاوزگرند» . شخصی از امام صادق (علیه السلام) در مورد خودارضایی سؤال كرد و امام در پاسخ فرمودند: « خودارضایی، گناه بزرگی است. كسی كه مرتكب این كار زشت شود، همانند كسی است كه با خود ازدواج كند و اگر من بدانم كسی با خود این عمل را انجام می‌دهد، با او غذا نخواهم خورد» و بعد حضرت برای اثبات دلیل خود، به آیه فوق استدلال كرد.7

 

پیامبر گرامی اسلام (صلی الله علیه و آله) می فرماید:« ناكح الكف ملعون؛ كسی كه خودارضایی كند، ملعون [از رحمت خدا دور] است.8

 

امام صادق (علیه السلام) می فرماید: برای كسی كه خودارضایی كند، در قیامت عذاب دردناكی در نظر گرفته شده است.9

 

امام صادق (علیه السلام) می فرماید: خودارضایی، گناه بزرگی است. كسی كه مرتكب این كار زشت شود، همانند كسی است كه با خود ازدواج كند و اگر من بدانم كسی با خود این عمل را انجام می‌دهد، با او غذا نخواهم خورد.

 

چشم چرانی و نگاه آلوده، آغاز انحرافات جنسی و به ویژه خودارضایی است؛ از این رو، در مرحله اول لازم است دیده‌ها را پاك كرد تا بتوان دل را كنترل كرد.

 

 

زدست دیده و دل هر دو فریاد                     

                                                                             كه هر چه دیده بیند دل كند یاد                        

 

 

 

قرآن كریم پیش از دعوت به عفت جنسی، به عفت چشم دعوت می‌كند و می فرماید:

 

«به مردان با ایمان بگو عفت چشم و عفت جنسی را رعایت كنند...1 و به زنان با ایمان بگو عفت چشم و عفت جنسی را رعایت كنند». 2

 

از پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله) چنین حكایت شده است:« نگاه (به نامحرم) تیر زهرآگینی از تیرهای شیطان است ».3

 

شیطان با نگاه آلوده ، جوانان را به دام عشق ناپاك و انحرافات جنسی می‌كشاند. حضرت علی‌ می‌فرماید: « چه بسا عشقی كه با یك نگاه بذرافشانی می‌شود».4

 

چشم چرانی، از محرومیت های جنسی، محیط نامساعد، ضعف اراده و... به وجود می‌آید و عصب «لی بیدو» كه در اعصاب چشم متمركز است. به اعصاب جنسی متصل است و شخص، از چشم چرانی لذت می‌برد و با تكرار این عمل، تبدیل به یك عادت می‌شود.

 

برای مقابله با چشم چرانی و استمنا، ابتدا لازم است از ضررهای آن دو آگاهی پیدا كنیم.

 که بند ان ها را در پیوندها آورده ام.

 

 

+ نوشته شده در  شنبه دوازدهم تیر ۱۳۸۹ساعت 13:39  توسط نفیسه  |